Biomasa rolnicza

TM Wood Supply - skup odpadów zbożowych

Całoroczny skup odpadów zbożowych

TM WOOD SUPPLY zajmuje się całorocznym skupem oraz sprzedażą zbóż oraz pozostałości z przemysłu zbożowo-młynarskiego. Oferujemy odbiór towaru własnym transportem pod adres wskazany przez klienta. Czy to małe, czy duże ilości – jesteśmy kompetentnym partnerem w handlu produktami rolnymi.

TM Wood Supply - skup odpadów zbożowych

W ramach prowadzonej działalności, firma TM WOOD SUPPLY oferuje skup:

odsiewów zbożowych,
łuski owsianej,
łuski sojowej,
łuski jęczmiennej,
łuski orkiszowej,
łuski słonecznikowej,
słomy,
otrębów sojowych,
otrębów pszennych
otrębów żytnich
śruty sojowej.
Kontrola jakości - parametry nabywanych towarów

Naszym kontrahentom oferujemy korzystne warunki współpracy, w tym transport towaru bezpośrednio z gospodarstwa klienta, jak również krótkie terminy płatności – należna kwota wypłacana jest w momencie odbioru towaru.

W trosce o jakość nabywanych przez nas odsiewów i odpadów zbożowych, posiadamy ściśle określone standardy i parametry surowców . Warunkiem koniecznym do ustalenia poziomu ceny za oferowane zboże jest otrzymanie uśrednionej próbki z przyszłej partii transportowej, która zostaje poddana badaniom w niezależnym laboratorium.

Jak wygląda współpraca z TM WOOD SUPPLY?

E

Prowadzisz firmę wytwarzającą odpady drzewne (np. tartak, zakład przetwórstwa drewna)? Zachęcamy do kontaktu z nami - zajmujemy się całorocznym skupem odpadów drzewnych.

E

Zanim dobijemy targu, musimy dowiedzieć się, jakiej jakości jest oferowany towar. W celu zbadania jakości, potrzebujemy 1 kg próbki - materiał do badań możesz wysłać w woreczku za pośrednictwem poczty lub kuriera.

E

Przesłane próbki trafiają do laboratorium, a następnie zestawiane są z naszymi parametrami jakości. Jeśli spełniają wymagane normy, przystępujemy do indywidualnej wyceny towaru. Firma TM WOOD SUPPLY oferuje konkurencyjne ceny kupowanych towarów!

E

W przeciągu 1-2 dni, zgodnie z ustalonym wcześniej terminem, przyjeżdżamy pod wskazany adres i odbieramy towar. Dla naszych klientów jest to duża oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Ustalona kwota wypłacana jest w momencie odbioru, maksymalnie minimalizując ryzyko transakcji dla obu stron.

Łuska owsiana - parametry

Całoroczny skup owsa – parametry

Firma TM WOOD SUPPLY z Bydgoszczy specjalizuje się całorocznym skupem owsa na terenie całego kraju. Gwarantujemy nie tylko konkurencyjne ceny, ale również szybki odbiór towaru bezpośrednio u klienta dzięki własnym środkom transportu.

W trosce o jakość oferowanych przez nas towarów, zdefiniowaliśmy listę parametrów owsa. Pozwala to zachować pewne standardy dla wszystkich zakupów owsa.

Skup owsa konsumpcyjnego

Owies konsumpcyjny – parametry skupowe

1. Wilgotność max. 14,5%
2. Gęstość > 50kg/hl
3. Zanieczyszczenia: 6%
– Użyteczne: 4%
– Nieużyteczne: 2%
4. Swoisty zapach

Cena skupu owsa konsumpcyjnego uzależniona jest od jakości oferowanego przez klienta towaru. Dlatego przed zawarciem ostatecznej umowy sprzedaży próbka towaru jest poddawana badaniom w laboratorium. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak wygląda proces współpracy z TM WOOD SUPPLY.

Łuska owsiana - parametry
Łuska owsiana - parametry
parametry skupu - owies paszowy

Owies paszowy – parametry skupowe

1. Wilgotność max. 14,5%
2. Gęstość < 50kg/hl
3. Zanieczyszczenia: 6%
– Użyteczne: 4%
– Nieużyteczne: 2%
4. Swoisty zapach

Cena skupu owsa paszowego uzależniona jest od jakości oferowanego przez klienta towaru. Dlatego przed zawarciem ostatecznej umowy sprzedaży próbka towaru jest poddawana badaniom w laboratorium. Ostateczna cena uzależniona jest od aktualnych cen rynkowych zbóż, jakości próbki, oraz kosztów transportu. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak wygląda proces współpracy z TM WOOD SUPPLY.

 

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

20 lat doświadczenia w branży - Założyciel firmy, Tomasz Marach, oprócz wieloletniego doświadczenia na rynku, posiada także wykształcenie kierunkowe - jako absolwent poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego posiada tytuł inżyniera technologii drewna, co pomaga prowadzić biznes w sposób świadomy i zrównoważony.

TRANSPORT W CENIE

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę logistyczną- TM Wood Supply zajmuje się odbiorem i transportem biomasy rolnej i drzewnej we własnym zakresie. Transport realizowany jest samochodami samowyładowczymi typu ruchoma podłoga lub wywrotka, wg ustalonych harmonogramów. Bez dodatkowych kosztów lub problemów logistycznych towar trafia do odbiorcy, co stanowi dużą wygodę i ułatwienie dla naszych partnerów.

NATYCHMIASTOWA PŁATNOŚĆ

Współpraca z TM Wood Supply pozwala na uniknięcie wszelkich problemów z płatnościami. Jako solidny kontrahent oferujemy przejrzyste warunki rozliczeń z klientami - bez obaw o zapłatę za przekazany towar. Wypłacamy pełną kwotę transakcji w momencie odbioru towaru - bez opóźnień, wezwań do zapłaty i stresu. Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma.

Czym
jest
biomasa?

Biomasa to ogólnie rzecz biorąc cała materia organiczna produkowana przez rośliny, zwierzęta i ludzi. Biomasa do celów energetycznych pochodzi z rolnictwa, leśnictwa i pozostałości (odpadów). Biomasa może występować w postaci stałej, ciekłej lub gazowej i jest wykorzystywana do produkcji energii (ciepła, elektryczności) oraz paliw (biodiesel, oleje roślinne).

Zasadniczo można rozróżnić biomasę stałą (drewno, odpady zbożowe itp.), płynną (biopaliwa) i gazową (biogaz). Ciepło wytworzone podczas spalania biomasy może być wykorzystane do produkcji pary wodnej.

W przeciwieństwie do kopalnych i ograniczonych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz ziemny, biomasa zaliczana jest do energii odnawialnych lub regeneracyjnych. Te formy energii słonecznej wykorzystują energię słoneczną w formie bezpośredniej (np. słoneczne ogrzewanie wody, fotowoltaika) lub pośredniej (np. biomasa, energia wiatrowa, hydroenergia).

TM Wood Supply Bydgoszcz - logo

Firma TM Wood Supply to działająca od 2007 roku na rynku polskim firma zajmująca się skupem oraz sprzedażą biomasy rolnej i drzewnej. Specjalizujemy się także w skupie owsa konsumpcyjnego i paszowego na terenie całego kraju. Oferujemy szybki i przejrzysty sposób rozliczeń, zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo transakcji.

TM WOOD SUPPLY Tomasz Marach
ul.Sienkiewicza 33/5
85-037 Bydgoszcz
+48 505 630 053
tmwood@tmwood.pl

Dział zbożowy
+48 512 512 137
zboza@tmwood.pl

Copyright © 2023 TM WOOD SUPPLY