oferujemy
całoroczny
skup biomasy

TM Wood Supply - skup biomasy - transport w cenie

TM WOOD SUPPLY to bydgoska firma, zajmująca się skupem biomasy rolnej oraz drzewnej. Powstała w 2007 roku firma zajmuje się pozyskiwaniem i sprzedażą biomasy – zarówno rolnej, jak i drzewnej. Współpracujemy z partnerami na terenie całej Polski w zakresie pozyskiwania odpadów zbożowych oraz odpadów z zakładów przemysłu drzewnego. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Skup odpadów zbożowych

Skup biomasy rolnej

Bydgoska firma TM Wood Supply to wiarygodny partner w biznesie, zajmujący się całorocznym skupem odpadów i odsiewów zbożowych oraz zboża niepełnowartościowego. Jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami z przemysłu zbożowo-młynarskiego, które w wyniku swojej działalności dysponują odsiewami zbożowymi, łuską owsianą, sojową, jęczmienną, orkiszową lub słonecznikową.

Specjalizujemy się w całorocznym skupie owsa. Aby zapewnić jakość kupowanych przez nas produktów, zdefiniowaliśmy standardy dla wszystkich zakupów owsa. Chcesz sprzedać owies konsumpcyjny lub paszowy? Zachęcamy do zapoznania się z listą parametrów owsa konsumpcyjnego i paszowego.

Skup odpadów zbożowych
TM Wood Supply biomasa drzewna - wióry, trociny, zręby

Skup biomasy drzewnej

Nasza firma TM Wood Supply oferuje skup biomasy drzewnej w postaci trocin, wiórów oraz zrębek. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami, które dysponują biomasą, która może być następnie ponownie wykorzystana w gospodarce. Dalsze wykorzystywanie odpadów drzewnych powstałych w przemyśle tartacznym lub stolarki budowlanej jest kluczem do bardziej ekologicznego zarządzania posiadanymi zasobami naturalnymi.

Skupowana przez nas biomasa drzewna znajduje później swoje zastosowanie np. w sektorze energetycznym jako odnawialne źródło energii. Kliknij poniżej aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego warto nawiązać długoterminową współpracę z TM Wood Supply w zakresie skupu biomasy drzewnej.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

20 lat doświadczenia w branży - Założyciel firmy, Tomasz Marach, oprócz wieloletniego doświadczenia na rynku, posiada także wykształcenie kierunkowe - jako absolwent poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego posiada tytuł inżyniera technologii drewna, co pomaga prowadzić biznes w sposób świadomy i zrównoważony.

CIĄGŁOŚĆ DOSTAW

Współpraca z TM Wood Supply pozwala na uniknięcie wszelkich problemów związanych z zaburzeniem łańcucha dostaw. Jesteśmy wiarygodnym kontrahentem dzięki któremu możesz dokładnie zaplanować kolejne dostawy. Gwarantuje to zachowanie ciągłości dostaw tego ważnego komponentu paszowego do Twojego gospodarstwa.

TRANSPORT W CENIE

Oszczędzaj na transporcie! Zamawiając otręby owsiane lub inne komponenty paszowe, transport masz w cenie towaru. Transport realizowany jest samochodami samowyładowczymi typu ruchoma podłoga lub wywrotka, wg ustalonych harmonogramów. Bez dodatkowych kosztów lub problemów logistycznych towar trafia do odbiorcy, co stanowi dużą wygodę i ułatwienie dla naszych partnerów.

Czym
jest
biomasa?

Biomasa to ogólnie rzecz biorąc cała materia organiczna produkowana przez rośliny, zwierzęta i ludzi. Biomasa do celów energetycznych pochodzi z rolnictwa, leśnictwa i pozostałości (odpadów). Biomasa może występować w postaci stałej, ciekłej lub gazowej i jest wykorzystywana do produkcji energii (ciepła, elektryczności) oraz paliw (biodiesel, oleje roślinne).

Zasadniczo można rozróżnić biomasę stałą (drewno, odpady zbożowe itp.), płynną (biopaliwa) i gazową (biogaz). Ciepło wytworzone podczas spalania biomasy może być wykorzystane do produkcji pary wodnej.

W przeciwieństwie do kopalnych i ograniczonych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz ziemny, biomasa zaliczana jest do energii odnawialnych lub regeneracyjnych. Te formy energii słonecznej wykorzystują energię słoneczną w formie bezpośredniej (np. słoneczne ogrzewanie wody, fotowoltaika) lub pośredniej (np. biomasa, energia wiatrowa, hydroenergia).

TM Wood Supply Bydgoszcz - logo

Firma TM Wood Supply to działająca od 2007 roku na rynku polskim firma zajmująca się skupem oraz sprzedażą biomasy rolnej i drzewnej. Specjalizujemy się także w skupie owsa konsumpcyjnego i paszowego na terenie całego kraju. Oferujemy szybki i przejrzysty sposób rozliczeń, zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo transakcji.

TM WOOD SUPPLY Tomasz Marach
ul.Sienkiewicza 33/5
85-037 Bydgoszcz
+48 505 630 053
tmwood@tmwood.pl

Dział zbożowy
+48 512 512 137
zboza@tmwood.pl

Copyright © 2024 TM WOOD SUPPLY