oferujemy
całoroczny
skup biomasy

TM Wood Supply - skup biomasy - transport w cenie

TM WOOD SUPPLY to bydgoska firma, zajmująca się skupem biomasy rolnej oraz drzewnej. Powstała w 2007 roku firma zajmuje się pozyskiwaniem i sprzedażą biomasy – zarówno rolnej, jak i drzewnej. Współpracujemy z partnerami na terenie całej Polski w zakresie pozyskiwania odpadów zbożowych oraz odpadów z zakładów przemysłu drzewnego. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Skup odpadów zbożowych

Skup biomasy rolnej

Bydgoska firma TM Wood Supply to wiarygodny partner w biznesie, zajmujący się całorocznym skupem odpadów i odsiewów zbożowych oraz zboża niepełnowartościowego. Jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami z przemysłu zbożowo-młynarskiego, które w wyniku swojej działalności dysponują odsiewami zbożowymi, łuską owsianą, sojową, jęczmienną, orkiszową lub słonecznikową.

Specjalizujemy się w całorocznym skupie owsa. Aby zapewnić jakość kupowanych przez nas produktów, zdefiniowaliśmy standardy dla wszystkich zakupów owsa. Chcesz sprzedać owies konsumpcyjny lub paszowy? Zachęcamy do zapoznania się z listą parametrów owsa konsumpcyjnego i paszowego.

Skup odpadów zbożowych
TM Wood Supply biomasa drzewna - wióry, trociny, zręby

Skup biomasy drzewnej

Nasza firma TM Wood Supply oferuje skup biomasy drzewnej w postaci trocin, wiórów oraz zrębek. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami, które dysponują biomasą, która może być następnie ponownie wykorzystana w gospodarce. Dalsze wykorzystywanie odpadów drzewnych powstałych w przemyśle tartacznym lub stolarki budowlanej jest kluczem do bardziej ekologicznego zarządzania posiadanymi zasobami naturalnymi.

Skupowana przez nas biomasa drzewna znajduje później swoje zastosowanie np. w sektorze energetycznym jako odnawialne źródło energii. Kliknij poniżej aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego warto nawiązać długoterminową współpracę z TM Wood Supply w zakresie skupu biomasy drzewnej.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

20 lat doświadczenia w branży - Założyciel firmy, Tomasz Marach, oprócz wieloletniego doświadczenia na rynku, posiada także wykształcenie kierunkowe - jako absolwent poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego posiada tytuł inżyniera technologii drewna, co pomaga prowadzić biznes w sposób świadomy i zrównoważony.

TRANSPORT W CENIE

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę logistyczną- TM Wood Supply zajmuje się odbiorem i transportem biomasy rolnej i drzewnej we własnym zakresie. Transport realizowany jest samochodami samowyładowczymi typu ruchoma podłoga lub wywrotka, wg ustalonych harmonogramów. Bez dodatkowych kosztów lub problemów logistycznych towar trafia do odbiorcy, co stanowi dużą wygodę i ułatwienie dla naszych partnerów.

NATYCHMIASTOWA PŁATNOŚĆ

Współpraca z TM Wood Supply pozwala na uniknięcie wszelkich problemów z płatnościami. Jako solidny kontrahent oferujemy przejrzyste warunki rozliczeń z klientami - bez obaw o zapłatę za przekazany towar. Wypłacamy pełną kwotę transakcji w momencie odbioru towaru - bez opóźnień, wezwań do zapłaty i stresu. Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma.

Czym
jest
biomasa?

Biomasa to ogólnie rzecz biorąc cała materia organiczna produkowana przez rośliny, zwierzęta i ludzi. Biomasa do celów energetycznych pochodzi z rolnictwa, leśnictwa i pozostałości (odpadów). Biomasa może występować w postaci stałej, ciekłej lub gazowej i jest wykorzystywana do produkcji energii (ciepła, elektryczności) oraz paliw (biodiesel, oleje roślinne).

Zasadniczo można rozróżnić biomasę stałą (drewno, odpady zbożowe itp.), płynną (biopaliwa) i gazową (biogaz). Ciepło wytworzone podczas spalania biomasy może być wykorzystane do produkcji pary wodnej.

W przeciwieństwie do kopalnych i ograniczonych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz ziemny, biomasa zaliczana jest do energii odnawialnych lub regeneracyjnych. Te formy energii słonecznej wykorzystują energię słoneczną w formie bezpośredniej (np. słoneczne ogrzewanie wody, fotowoltaika) lub pośredniej (np. biomasa, energia wiatrowa, hydroenergia).

TM Wood Supply Bydgoszcz - logo

Firma TM Wood Supply to działająca od 2007 roku na rynku polskim firma zajmująca się skupem oraz sprzedażą biomasy rolnej i drzewnej. Specjalizujemy się także w skupie owsa konsumpcyjnego i paszowego na terenie całego kraju. Oferujemy szybki i przejrzysty sposób rozliczeń, zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo transakcji.

TM WOOD SUPPLY Tomasz Marach
ul.Sienkiewicza 33/5
85-037 Bydgoszcz
+48 505 630 053
tmwood@tmwood.pl

Dział zbożowy
+48 512 512 137
zboza@tmwood.pl

Copyright © 2023 TM WOOD SUPPLY