sprzedaż biomasy
rolnej i drzewnej

TM Wood Supply transport biomasy

TM WOOD SUPPLY – Twój dostawca biomasy

Firma TM WOOD SUPPLY zajmuje się sprzedażą biomasy agro i drzewnej. Sprzedawana przez nas biomasa pochodzi od polskich dostawców z przemysłu zbożowo-młynarskiego oraz drzewnego. W trosce o jakość oferowanych przez nas towarów, zdefiniowaliśmy listę parametrów, które musi spełniać, aby znaleźć się w naszej ofercie sprzedażowej.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie logistyki dostaw masowych. Naszym klientom oferujemy transport zakupionego towaru na terenie całej Polski, pod wskazany przez klienta adres.

Sprzedaż biomasy agro

firma TM Wood Supply - handel biomasą na terenie Polski

Nasze produkty mogą znaleźć zastosowanie między innymi w hodowli zwierząt w gospodarstwach rolnych. Zachęcamy rolników i właścicieli zwierząt gospodarskich do kontaktu.

Wśród naszych klientów są również przedstawiciele zakładów przemysłu zbożowego oraz młynarskiego – firma TM WOOD SUPPLY zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości owsa konsumpcyjnego, który może być wykorzystany w produkcji płatków owsianych.

Oferujemy następujące produkty:
– łuskę owsianą,
– łuski zbożowe,
– wysort rzepakowy,
– odpady z czyszczenia nasion zbóż,
– pelet agro (z mieszanki biopaliw rolnych)

Sprzedaż biomasy drzewnej

Sprzedaż zrębki drzewnej

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości biomasę drzewną, która może znaleźć zastosowanie przy produkcji ekologicznego peletu. To właśnie efektywne wykorzystywanie odpadów drzewnych powstałych w zakładach tartacznych lub obróbki drewna stanowi klucz do bardziej ekologicznego zarządzania zasobami naturalnymi.

Produkowany z odpadów drzewnych pelet stanowi jedno z najbardziej efektywnych źródeł energii o wartości opałowej ponad 18 MJ/kg. Co więcej, niska emisja CO2 podczas spalania czyni pelet nie tylko bardziej ekonomiczną, ale i ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych źródeł energii.

Co nas wyróżnia

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

20 lat doświadczenia w branży - Założyciel firmy, Tomasz Marach, oprócz wieloletniego doświadczenia na rynku, posiada także wykształcenie kierunkowe - jako absolwent poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego posiada tytuł inżyniera technologii drewna, co pomaga prowadzić biznes w sposób świadomy i zrównoważony.

TRANSPORT W CENIE

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę logistyczną- TM Wood Supply zajmuje się odbiorem i transportem biomasy rolnej i drzewnej we własnym zakresie. Transport realizowany jest samochodami samowyładowczymi typu ruchoma podłoga lub wywrotka, wg ustalonych harmonogramów. Bez dodatkowych kosztów lub problemów logistycznych towar trafia do odbiorcy, co stanowi dużą wygodę i ułatwienie dla naszych partnerów.

NATYCHMIASTOWA PŁATNOŚĆ

Współpraca z TM Wood Supply pozwala na uniknięcie wszelkich problemów z płatnościami. Jako solidny kontrahent oferujemy przejrzyste warunki rozliczeń z klientami - bez obaw o zapłatę za przekazany towar. Wypłacamy pełną kwotę transakcji w momencie odbioru towaru - bez opóźnień, wezwań do zapłaty i stresu. Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma.

Czym
jest
biomasa?

Biomasa to ogólnie rzecz biorąc cała materia organiczna produkowana przez rośliny, zwierzęta i ludzi. Biomasa do celów energetycznych pochodzi z rolnictwa, leśnictwa i pozostałości (odpadów). Biomasa może występować w postaci stałej, ciekłej lub gazowej i jest wykorzystywana do produkcji energii (ciepła, elektryczności) oraz paliw (biodiesel, oleje roślinne).

Zasadniczo można rozróżnić biomasę stałą (drewno, odpady zbożowe itp.), płynną (biopaliwa) i gazową (biogaz). Ciepło wytworzone podczas spalania biomasy może być wykorzystane do produkcji pary wodnej.

W przeciwieństwie do kopalnych i ograniczonych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz ziemny, biomasa zaliczana jest do energii odnawialnych lub regeneracyjnych. Te formy energii słonecznej wykorzystują energię słoneczną w formie bezpośredniej (np. słoneczne ogrzewanie wody, fotowoltaika) lub pośredniej (np. biomasa, energia wiatrowa, hydroenergia).

TM Wood Supply Bydgoszcz - logo

Firma TM Wood Supply to działająca od 2007 roku na rynku polskim firma zajmująca się skupem oraz sprzedażą biomasy rolnej i drzewnej. Specjalizujemy się także w skupie owsa konsumpcyjnego i paszowego na terenie całego kraju. Oferujemy szybki i przejrzysty sposób rozliczeń, zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo transakcji.

TM WOOD SUPPLY Tomasz Marach
ul.Sienkiewicza 33/5
85-037 Bydgoszcz
+48 505 630 053
tmwood@tmwood.pl

Dział zbożowy
+48 512 512 137
zboza@tmwood.pl

Copyright © 2023 TM WOOD SUPPLY