Kalkulator: skup owsa

Prowadzimy skup oraz sprzedaż zbóż
dział zbożowy +48 512 512 137

Kalkulator: skup owsa

Prowadzimy skup oraz sprzedaż zbóż

łuska owsiana i odpady zbożowe

zboże

Skup owsa konsumpcyjnego

FAQ: Łuska owsiana i odpady zbożowe

1. Czy łuska owsiana może być stosowana przy hodowli bydła?

Oczywiście, że łuska owsiana może być stosowana przy hodowli bydła. Ponad 90% naszych klientów, decyduje się na domieszkę łuski owsianej do paszy podstawowej. W ten sposób otrzymują oni bardzo dobrą jakościowo paszę, znacznie niższym kosztem.

2. Jakie parametry ma łuska owsiana?
Ze względu na fakt, iż łuska owsiana jest otrzymywana podczas procesu produkcji płatków owsianych, ciężko ocenić jednoznacznie jej parametry. Jej parametry końcowe zależą od jakości przerabianego w danym momencie owsa, a dostarczana przez nas łuska owsiana może także zawierać mączkę owsianą oraz uszkodzone ziarna, które w procesie produkcyjnym zostały odrzucone razem z łuską.

3. Czy mogę zamówić łuskę owsianą w mniejszej ilości?
Aby złożyć zamówienie na łuskę owsianą lub inne odpady zbożowe, trzeba być przygotowanym na odebranie ich w ilości cało samochodowej. W zależności od rodzaju odpadu może to być od 10 do 25 ton załadowanych luzem.

4. Czy zamówiony towar jest pakowany w worki lub big-bagi?
Ze względu na typ prowadzonej przez nas działalności, nie mamy możliwości workowania towaru. Cały nasz asortyment dostarczamy wyłącznie luzem na naczepie samowyładowczej lub wywrotce.

5. Czy odpady zbożowe muszą być przechowywane w pomieszczeniu zamkniętym?
Niekoniecznie. Czasami zdarza się, że klient nie dysponuje zadaszonym miejscem na przechowywanie towaru. Nie jest to jednak problem, większość klientów przed dostawą rozkłada na placu plandekę, aby towar nie ciągnął wilgoci od gleby, a po rozładunku przykrywają całość kolejną plandeką, aby zabezpieczyć go przed wiatrem czy deszczem.

Skup owsa konsumpcyjnego
TM Wood Supply transport biomasy

FAQ: Zboże

1. Co zrobić, jeżeli moje zboże jest słabej jakości/ niepełnowartościowe?
Jeżeli posiadasz zboże słabej jakości, nienadające się do konsumpcji, nic straconego. Prosimy o kontakt z działem zbożowym, nasz specjalista przedstawi Ci ofertę na zboże i odbierzemy je z twojego podwórka.

2. Jak szybko otrzymam płatność za sprzedawane zboże?
Szybka płatność to jedna z domen TM WOOD SUPPLY. Płacimy gotówką przy załadunku, zanim zboże wyjedzie z Twojego gospodarstwa.

3. Jaką ilość zboża muszę mieć, aby TM WOOD SUPPLY odebrało je z mojego gospodarstwa?
Aby móc zaproponować najlepszą możliwą cenę za skupowane zboże, musimy optymalizować koszta transportu związane z odbiorem zboża z Twojego gospodarstwa. Z tego względu, najmniejsza ilość, jaką możemy odebrać to 20 ton. Jeżeli chodzi o maksymalną ilość, to tutaj nie ma limitów. Każde z naszych aut jest w stanie załadować do 25 ton zboża.

4. Ile czasu trwa proces od kontaktu ze skupem, do odebrania zboża z mojego gospodarstwa?
W TM WOOD SUPPLY możesz liczyć na szybką transakcję. Najbardziej czasochłonne w procesie podejmowania decyzji o zakupie zboża jest otrzymanie próbki i przebadanie jej. Z reguły cały proces trwa od 4 do 9 dni roboczych.

Dlaczego TM Wood Supply?
Wyróżnia nas …

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

20 lat doświadczenia w branży - Założyciel firmy, Tomasz Marach, oprócz wieloletniego doświadczenia na rynku, posiada także wykształcenie kierunkowe - jako absolwent poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego posiada tytuł inżyniera technologii drewna, co pomaga prowadzić biznes w sposób świadomy i zrównoważony.

CIĄGŁOŚĆ DOSTAW

Współpraca z TM Wood Supply pozwala na uniknięcie wszelkich problemów związanych z zaburzeniem łańcucha dostaw. Jesteśmy wiarygodnym kontrahentem dzięki któremu możesz dokładnie zaplanować kolejne dostawy. Gwarantuje to zachowanie ciągłości dostaw tego ważnego komponentu paszowego do Twojego gospodarstwa.

TRANSPORT W CENIE

Oszczędzaj na transporcie! Zamawiając otręby owsiane lub inne komponenty paszowe, transport masz w cenie towaru. Transport realizowany jest samochodami samowyładowczymi typu ruchoma podłoga lub wywrotka, wg ustalonych harmonogramów. Bez dodatkowych kosztów lub problemów logistycznych towar trafia do odbiorcy, co stanowi dużą wygodę i ułatwienie dla naszych partnerów.

Biomasa rolna i drzewna - skup sprzedaż z transportem

Biomasa drzewna + Biomasa rolna
= TM Wood Supply Bydgoszcz

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami –
jesteśmy zainteresowani długofalową współpracą.

TM Wood Supply Bydgoszcz - logo

Firma TM Wood Supply to działająca od 2007 roku na rynku polskim firma zajmująca się skupem oraz sprzedażą biomasy rolnej i drzewnej. Specjalizujemy się także w skupie owsa konsumpcyjnego i paszowego na terenie całego kraju. Oferujemy szybki i przejrzysty sposób rozliczeń, zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo transakcji.

TM WOOD SUPPLY Tomasz Marach
ul.Sienkiewicza 33/5
85-037 Bydgoszcz
+48 505 630 053
tmwood@tmwood.pl

Dział zbożowy
+48 512 512 137
zboza@tmwood.pl

Copyright © 2024 TM WOOD SUPPLY