kontakt

TM Wood Supply

ul.Sienkiewicza 33/5
85-037 Bydgoszcz
+48 505 630 053
tmwood@tmwood.pl

Dział zbożowy
+48 512 512 137
zboza@tmwood.pl

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez TM Wood Supply podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Klikając w link poniżej dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

TM Wood Supply Bydgoszcz - logo

TM WOOD SUPPLY to bydgoska firma, zajmująca się skupem biomasy rolniczej oraz drzewnej. Powstała w 2007 roku firma zajmuje się pozyskiwaniem i sprzedażą biomasy – zarówno rolnej, jak i drzewnej. Współpracujemy z partnerami na terenie całej Polski w zakresie pozyskiwania odpadów zbożowych oraz odpadów z zakładów przemysłu drzewnego. Swoją ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw.

W swoich działaniach jako TM WOOD SUPPLY nie ograniczamy się jedynie do obszaru Bydgoszczy i okolic. Dzięki wypracowanemu doświadczeniu z zakresu logistyki, firma może swobodnie współpracować z kontrahentami z całej Polski. Oferujemy własny transport biomasy rolnej i drzewnej we własnym zakresie – zarówno w przypadku skupu, jak i sprzedaży.

Jak wygląda współpraca z TM WOOD SUPPLY?

E

Prowadzisz firmę wytwarzającą odpady drzewne (np. tartak, zakład przetwórstwa drewna)? Zachęcamy do kontaktu z nami - zajmujemy się całorocznym skupem odpadów drzewnych.

E

Zanim dobijemy targu, musimy dowiedzieć się, jakiej jakości jest oferowany towar. W celu zbadania jakości, potrzebujemy 1 kg próbki - materiał do badań możesz wysłać w woreczku za pośrednictwem poczty lub kuriera.

E

Przesłane próbki trafiają do laboratorium, a następnie zestawiane są z naszymi parametrami jakości. Jeśli spełniają wymagane normy, przystępujemy do indywidualnej wyceny towaru. Firma TM WOOD SUPPLY oferuje konkurencyjne ceny kupowanych towarów!

E

W przeciągu 1-2 dni, zgodnie z ustalonym wcześniej terminem, przyjeżdżamy pod wskazany adres i odbieramy towar. Dla naszych klientów jest to duża oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Ustalona kwota wypłacana jest w momencie odbioru, maksymalnie minimalizując ryzyko transakcji dla obu stron.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

20 lat doświadczenia w branży - Założyciel firmy, Tomasz Marach, oprócz wieloletniego doświadczenia na rynku, posiada także wykształcenie kierunkowe - jako absolwent poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego posiada tytuł inżyniera technologii drewna, co pomaga prowadzić biznes w sposób świadomy i zrównoważony.

TRANSPORT W CENIE

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę logistyczną- TM Wood Supply zajmuje się odbiorem i transportem biomasy rolnej i drzewnej we własnym zakresie. Transport realizowany jest samochodami samowyładowczymi typu ruchoma podłoga lub wywrotka, wg ustalonych harmonogramów. Bez dodatkowych kosztów lub problemów logistycznych towar trafia do odbiorcy, co stanowi dużą wygodę i ułatwienie dla naszych partnerów.

NATYCHMIASTOWA PŁATNOŚĆ

Współpraca z TM Wood Supply pozwala na uniknięcie wszelkich problemów z płatnościami. Jako solidny kontrahent oferujemy przejrzyste warunki rozliczeń z klientami - bez obaw o zapłatę za przekazany towar. Wypłacamy pełną kwotę transakcji w momencie odbioru towaru - bez opóźnień, wezwań do zapłaty i stresu. Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma.

Czym
jest
biomasa?

Biomasa to ogólnie rzecz biorąc cała materia organiczna produkowana przez rośliny, zwierzęta i ludzi. Biomasa do celów energetycznych pochodzi z rolnictwa, leśnictwa i pozostałości (odpadów). Biomasa może występować w postaci stałej, ciekłej lub gazowej i jest wykorzystywana do produkcji energii (ciepła, elektryczności) oraz paliw (biodiesel, oleje roślinne).

Zasadniczo można rozróżnić biomasę stałą (drewno, odpady zbożowe itp.), płynną (biopaliwa) i gazową (biogaz). Ciepło wytworzone podczas spalania biomasy może być wykorzystane do produkcji pary wodnej.

W przeciwieństwie do kopalnych i ograniczonych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz ziemny, biomasa zaliczana jest do energii odnawialnych lub regeneracyjnych. Te formy energii słonecznej wykorzystują energię słoneczną w formie bezpośredniej (np. słoneczne ogrzewanie wody, fotowoltaika) lub pośredniej (np. biomasa, energia wiatrowa, hydroenergia).

TM Wood Supply Bydgoszcz - logo

Firma TM Wood Supply to działająca od 2007 roku na rynku polskim firma zajmująca się skupem oraz sprzedażą biomasy rolnej i drzewnej. Specjalizujemy się także w skupie owsa konsumpcyjnego i paszowego na terenie całego kraju. Oferujemy szybki i przejrzysty sposób rozliczeń, zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo transakcji.

TM WOOD SUPPLY Tomasz Marach
ul.Sienkiewicza 33/5
85-037 Bydgoszcz
+48 505 630 053
tmwood@tmwood.pl

Dział zbożowy
+48 512 512 137
zboza@tmwood.pl

Copyright © 2023 TM WOOD SUPPLY