o nas

Solidny partner w handlu biomasą
Handel produktami rolnymi

Twój partner w handlu biomasą

Firma TM WOOD SUPPLY powstała we wrześniu 2007 roku w Bydgoszczy. Jej założyciel, Tomasz Marach, to absolwent poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego, na którym uzyskał tytuł inżyniera technologii drewna. To właśnie wykształcenie kierunkowe, oprócz wieloletniego doświadczenia w branży, pozwala firmie z sukcesami działać na polskim rynku.

Nasza działalność opiera się na dwóch filarach – skupie i sprzedaży biomasy rolnej i drzewnej. TM WOOD SUPPLY zajmuje się całorocznym skupem i sprzedażą zbóż i pozostałości z przemysłu zbożowo-młynarskiego, takich jak odsiewy zbożowe, łuska owsiana, otręby czy śruta sojowa. Czy to małe, czy duże ilości – jesteśmy kompetentnym partnerem w handlu produktami rolnymi. Co więcej, oferowane przez nas ceny skupu owsa są konkurencyjne, przy jednoczesnej dbałości o jakość zakupionego towaru.

Ponadto, zajmujemy się zarówno skupem jak i sprzedażą biomasy drzewnej w postaci trocin, wiórów i zrębek, pochodzących z tartaków i zakładów produkcji drzewnej. Skupowana przez nas biomasa drzewna znajduje później swoje zastosowanie np. w sektorze energetycznym jako odnawialne źródło energii. Dlatego jako firma, TM WOOD SUPPLY cieszy się, że w swoich działaniach może przyczynić się do wspierania ekologicznych alternatyw dla tradycyjnych źródeł energii. Zależy nam na jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu zasobów naturalnych.

Handel biomasą z transportem na terenie całej Polski

Działamy na terenie całej Polski – skup i sprzedaż biomasy

W swoich działaniach jako TM WOOD SUPPLY nie ograniczamy się jedynie do obszaru Bydgoszczy i okolic. Dzięki wypracowanemu doświadczeniu z zakresu logistyki, firma może swobodnie współpracować z kontrahentami z całej Polski. Dlatego oferujemy transport biomasy rolnej i drzewnej we własnym zakresie – zarówno w przypadku skupu, jak i sprzedaży.

Przez cały okres działalności współpracowaliśmy z wieloma klientami w zakresie skupu i sprzedaży biomasy rolnej oraz drzewnej. Wiemy więc, jak ważne jest oferowanie przejrzystych warunków rozliczeń z klientami. Jako solidny kontrahent dbamy o bezpieczeństwo transakcji dla obu stron, dlatego w przypadku skupu wypłacamy pełną kwotę transakcji w momencie odbioru towaru. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszelkich informacji niezbędnych do podjęcia decyzji o współpracy z TM WOOD SUPPLY.

Handel biomasą z transportem na terenie całej Polski

Działalność charytatywna

Działalność TM WOOD SUPPLY to dla nas coś więcej niż tylko praca. Dlatego od kilku lat swoją pomoc, szczególnie w okresach świątecznych, kierujemy do dzieci z Domu Pomocy Społecznej “SŁONECZKO” w Bydgoszczy.

TM WOOD SUPPLY znane z

TM Wood Supply Bydgoszcz - logo

Firma TM Wood Supply to działająca od 2007 roku na rynku polskim firma zajmująca się skupem oraz sprzedażą biomasy rolnej i drzewnej. Specjalizujemy się także w skupie owsa konsumpcyjnego i paszowego na terenie całego kraju. Oferujemy szybki i przejrzysty sposób rozliczeń, zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo transakcji.

TM WOOD SUPPLY Tomasz Marach
ul.Sienkiewicza 33/5
85-037 Bydgoszcz
+48 505 630 053
tmwood@tmwood.pl

Dział zbożowy
+48 512 512 137
zboza@tmwood.pl

Copyright © 2023 TM WOOD SUPPLY