Łuska owsiana (Otręby)

Zastosowanie łuski owsianej w skarmianiu

Łuska owsiana znana też jako otręby owsiane to idealny dodatek do pasz dla bydła, trzody chlewnej a także koni. Spowalnia pobieranie paszy i korzystnie wpływa na mikroflorę jelitową zwierząt.

Łuska owsiana idealnie sprawdza się jako dodatek do pasz stosowanych przez chodowców bydła, trzody chlewnej a także koni. 

Spora częśc naszych klientów decyduje się na domieszkę łuski owsianej (otrąb) do paszy postawowej w wyniku czego otrzymują oni bardzo wysokiej jakości paszę znacznie niższym kosztem. 

Główne cechy w stosowaniu łuski owsianej jako domieszka do paszy:

1. spowalnia pobieranie

2. wymusza zwiększoną produkcję śliny

3. reguluje mikroflorę jelitową

4. jest warościowym źródłem włókna

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i zapytaj o zastosowanie w Twoim gospodarstwie. Przedstawimy Ci wszelkie szczegóły i aktualną ofertę na dostawę łuski owsianej (otrąb)

Sprzedaż biomasy agro

firma TM Wood Supply - handel biomasą na terenie Polski

Nasze produkty mogą znaleźć zastosowanie między innymi w hodowli zwierząt w gospodarstwach rolnych. Zachęcamy rolników i właścicieli zwierząt gospodarskich do kontaktu.

Oferujemy następujące produkty:
– łuskę owsianą,
– łuski zbożowe,
– wysort rzepakowy,
– odpady z czyszczenia nasion zbóż,
– pelet agro (z mieszanki biopaliw rolnych)

Co nas wyróżnia

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

20 lat doświadczenia w branży - Założyciel firmy, Tomasz Marach, oprócz wieloletniego doświadczenia na rynku, posiada także wykształcenie kierunkowe - jako absolwent poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego posiada tytuł inżyniera technologii drewna, co pomaga prowadzić biznes w sposób świadomy i zrównoważony.

CIĄGŁOŚĆ DOSTAW

Współpraca z TM Wood Supply pozwala na uniknięcie wszelkich problemów związanych z zaburzeniem łańcucha dostaw. Jesteśmy wiarygodnym kontrahentem dzięki któremu możesz dokładnie zaplanować kolejne dostawy. Gwarantuje to zachowanie ciągłości dostaw tego ważnego komponentu paszowego do Twojego gospodarstwa.

TRANSPORT W CENIE

Oszczędzaj na transporcie! Zamawiając otręby owsiane lub inne komponenty paszowe, transport masz w cenie towaru. Transport realizowany jest samochodami samowyładowczymi typu ruchoma podłoga lub wywrotka, wg ustalonych harmonogramów. Bez dodatkowych kosztów lub problemów logistycznych towar trafia do odbiorcy, co stanowi dużą wygodę i ułatwienie dla naszych partnerów.

TM Wood Supply Bydgoszcz - logo

Firma TM Wood Supply to działająca od 2007 roku na rynku polskim firma zajmująca się skupem oraz sprzedażą biomasy rolnej i drzewnej. Specjalizujemy się także w skupie owsa konsumpcyjnego i paszowego na terenie całego kraju. Oferujemy szybki i przejrzysty sposób rozliczeń, zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo transakcji.

TM WOOD SUPPLY Tomasz Marach
ul.Sienkiewicza 33/5
85-037 Bydgoszcz
+48 505 630 053
tmwood@tmwood.pl

Dział zbożowy
+48 512 512 137
zboza@tmwood.pl

Copyright © 2024 TM WOOD SUPPLY